ТОВ Макфоксі виходить на пікет 17.10

14.10.2016

Співробітники компанії ТОВ «Макфоксі» з 17.10.2016 проведуть безстроковий мирний пікет під стінами ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві за адресою вул. Пушкінська 24-А з приводу безпідставного втручання в діяльність компанії Податковою міліцією (слідчий Загуменний К.О.), намагання припинити роботу, зокрема, шляхом блокування рахунків компанії під надуманими приводами та за повного сприяння прокуратура Печерського району м. Києва Большакова Д.В. та судді Печерського районного суду м. Києва Васильєвої Н.П.

Про проведення пікету ТОВ «Макфоксі» повідомила КМДА 11.10.2016
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Хронологія подій:

Після проведення у квітні 2016 року працівниками ГУ ДФС у м. Києві податкової перевірки та донарахування ТОВ «Макфоксі» штрафних санкцій на загальну суму 650 тис. грн., податковою міліцією Печерського району м. Києва на підставі висновків акту перевірки  розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків).

Висновки акту перевірки на сьогодні оскаржуються в Окружному адміністративному суді м. Києва, що законодавчо позбавляє податкову міліцію права звинувачувати посадових осіб ТОВ «Макфоксі»  у вчиненні кримінального правопорушення. Однак, після відхилення посадовими особами «неформальної» пропозиції слідчого органу в особі слідчого Загуменного К.О. та його керівництва сплатити 1 млн. гривень штрафу до отримання остаточного судового рішення по висновками акту перевірки, податківці почали активно «тиснути» на підприємство під виглядом досудового розслідування кримінального провадження.

Зокрема, було проведено обшук у приміщенні офісу ТОВ «Макфоксі», вилучено речі та документи, неодноразово слідчий Загуменний К.О. та інші податківці з’являються в ресторанах мережі та повідомляють власникам приміщень неправдиву інформацію про підприємство, намагаються тиснути на працівників ресторанів, що негативно відображається на діяльності ТОВ «Макфоксі» в цілому.

Однак, цього податківцям виявилося мало, а тому слідчий Загуменний К.О. за участі прокурора прокуратури Печерського району м. Києва Большаков Д.В. подали слідчому судді Печерського районного суду м. Києва Васильєвої Н.П. клопотання про арешт банківських рахунків ТОВ «Макфоксі» під формальними приводами. Однак, суддя Васильєва Н.П., не пересвідчившись у наслідках свого рішення, клопотання задовольнила та винесла ухвалу про арешт рахунків ТОВ «Макфоксі», що призвело до фактичного повного блокування роботи, що найближчим часом може залишити без роботи понад 200 працівників компанії.

Звичайно, ТОВ «Макфоксі» оскаржило таке рішення та дуже сподівається на «свідомість» служителів Феміди, які скасують абсурдне рішення про арешт рахунків найближчим часом та будуть ретельніше перевіряти прохання податківців про прийняття незаконних рішень, якими нищиться діючий бізнес, а податківці в свою чергу будуть дотримуватися чинного законодавства, а не використовувати його прогалини та неоднозначності для знищення бізнесу та задоволення своїх корупційних інтересів.

Відомості про ТОВ «Макфоксі»: 

ТМ «McFoxy» (www.mcfoxy.com) - український бренд мережі ресторанів швидкого харчування, який належить ТОВ «Макфоксі». Компанія працює з 2009 року. На сьогодні мережа складається з 10-ти ресторанів (Київ та регіони України). Відвідуваність мережі – 300 тис. чоловік в місяць. В компанії працює – понад 200 чоловік.
З 2012 року компанія розвиває своє власне виробництво, ретельно працює над якістю своєї продукції, співпрацює з українськими виробниками і постачальниками сировини. В меню ресторанів за доступними цінами: Бургери з яловичиною і куркою, гарячі та прохолодні напої, десерти, комплексні обіди і салати. 
Компанія проводить Програму лояльності «FохуСооl Club», розвиває дитячий сервіс та реалізує творчу програму «FoxyCreative Kids», виступає співорганізатором у спортивних та благодійних заходах, акцій. 

 

ТОВ Макфоксі виходить на пікет