Макфоксі знову вийшли на пікет проти Печерської податкової

18.10.2016

Шановні друзі, журналісти та представники ЗМІ!

Сьогодні працівники компанії «Макфоксі» розпочали другий день пікету під стінами податкової  у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві
Близько двохсот мітингувальників зібрались аби заявити протест проти свавілля податківців та вимагання чиновників «порішати» питання. 
Наша компанія – соціально відповідальна. У нас працюють і студенти, і пенсіонери, демобілізовані бійці АТО, соціально незахищені люди. Вони усі – наша велика родина, яка протягом 7 років відбудовувала компанію та щомісяця годувала 300 тисяч людей по всій країні
Кілька днів тому податківці абсолютно безпідставно звинуватили нас у несплаті податків. Але навіть не провівши хоча б формального розслідування – наші рахунки заблокували. А отже – просто зупинили нашу роботу. Ми вважаємо це прямим вимаганням хабаря.
Шановні друзі! Вчора минув перший день нашого пікету. Завтра пікет продовжиться. Ми просимо нас підтримати. Бо завтра на нашому місці може опинитися кожен з підприємців.
У країні, де відбулася Революція Гідності, де третій рік йде війна – ми не будемо роздавати хабарі чиновникам. Ми прагнемо працювати чесно!
Чекаємо вас о десятій ранку за адресою Пушкінська 24-А

Контактна особа, директор Олександр Садовнічий,
067 657 55 04

Макфоксі знову вийшли на пікет Макфоксі знову вийшли на пікет