Макфоксі бореться за свої права

17.10.2016

17 жовтня о 8:00 більше 100 працівників компанії ""Макфоксі"" прийшли під стіни Печерської податкової, щоб виразити свій протест проти свавілля податківців та пов`язанних з ними органів влади. Основні вимоги працівників: - припинити безпідставне втручання в господарську діяльність ТОВ «Макфоксі», а саме, до отримання остаточного рішення у адміністративних справах щодо судового оскарження рішень контролюючих органів, які стали підставою для безпідставного кримінального переслідування ТОВ «Макфоксі», його власника та трудового колективу:

- скасувати арешт, накладений на банківські рахунки ТОВ «Макфоксі» в ПАТ «КБ «Приватбанк»;
- припинити викликати на допити посадових осіб, власника та працівників ТОВ «Макфоксі»;
- припинити проводити обшуки, виїмки речей та документів;
- повернути комп’ютерну та іншу техніку, вилучену під час обшуку в приміщенні офісу ТОВ «Макфоксі»;
- утриматися від здійснення будь-яких дій, які порушують нормальний режим господарської діяльності ТОВ «Макфоксі»

Керівництво ТОВ ""Макфоксі"" закликало також своїх українських партнерів та постачальників підтримати їх у протесті."

О 9 в підтримку мережі приїхали співробітники з ресторанів Макфоксі Запоріжжя, Суми, а потім й з міст Хмельницький, Кропивницький.

Після 10 ранку хтось вже не витримував, але всі стоять і будуть стояти до останнього поки вимоги не будуть почуті.

Об 11 відбулась зустріч контактної групи Макфоксі з керівництвом Печерської податкової. Компанія Макфоксі передала свої вимоги.

Податкова обіцяли вникнути в питання заново і тому завтра о 16.00 відбудеться чергова зустріч з начальником ДПІ Печерського р-ну Довбашем Р. С. Сподіваємося, що тепер все піде в правовому полі і Макфоксі дадуть нормально працювати.

...Макфоксі бореться за свої праваМакфоксі бореться за свої праваМакфоксі бореться за свої праваМакфоксі бореться за свої праваМакфоксі бореться за свої праваМакфоксі бореться за свої праваМакфоксі бореться за свої праваМакфоксі бореться за свої права